• English
  • Slovenčina

Štefanová

Štefanová je obec vyznačujúca sa pokojom a nízkou cestnou premávkou. Občianska vybavenosť: materská škola, pošta, krčma, predajňa potravín, kultúrny dom, autobusové spojenie.

w01 Štefanová, veľký pozemok vhodný aj na farmu

Pekný, rovinatý pozemok o šírke 25 m na okraji obce vhodný na stavbu rodinného domu a svojou polohou umožňuje aj chov zvierat.

w23 Pekná záhrada v obci Štefanová

Ponúkame na predaj 22á zahradu vhodnú na pestovanie a voľný čas v malebnom prostredí pokojnej obce Štefanová z výhľadom na Malé Karpaty. Bývajte s nami pod Malými Karpatami!!! PREČO PRÁVE S NAMI ??? 1.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme. 2.DOBRÉ MENO.

w39 Štefanová 3izb. RD na 3,8á pozemku

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom kolaudovaný v roku 2011 na 3,8á pozemku v obci Štefanová. Rodinný dom s plochou zateplenou strechou má veľké hliníkové okná, v izbách plávajúce podlahy, v chodbe a kúpelni dlažbu. Elektrické podlahové kúrenie doplnené pieckou na tuhé palivo. Odpad zaústený do žumpy. Na pozemku je veľký prístrešok pre dve autá a prestrešená terasa s posedením.
Odoberať RSS - Štefanová