• English
  • Slovenčina

Štefanová

Štefanová je obec vyznačujúca sa pokojom a nízkou cestnou premávkou. Občianska vybavenosť: materská škola, pošta, krčma, predajňa potravín, kultúrny dom, autobusové spojenie.

w38 Štefanová veľký stav. pozemok

Pozemok o veľkosti  32 árov o šírke 11 m s potokom s elektrinou a vodou na pozemku je vhodný aj pre záujemcu o chov domácich zvierat a pestovanie ovocia, zeleniny a iných plodín. Na pozemku pri potoku stojí záhradný domček.

w01 Štefanová, veľký pozemok vhodný aj na farmu

Pekný, rovinatý pozemok o šírke 25 m o veľkosti 25 árov (2500 m2) na okraji obce vhodný na stavbu rodinného domu a svojou polohou umožňuje aj chov zvierat.

w23 Pekná záhrada v obci Štefanová

Ponúkame na predaj 22á zahradu vhodnú na pestovanie a voľný čas v malebnom prostredí pokojnej obce Štefanová z výhľadom na Malé Karpaty. Bývajte s nami pod Malými Karpatami!!! PREČO PRÁVE S NAMI ??? 1.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme. 2.DOBRÉ MENO.
Odoberať RSS - Štefanová