• English
  • Slovenčina

Smolenice

Smolenice sú zaujimavá malokarpatská obec s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou: základná škola, materská škola, predajňa potravín, pohostinské zariadenia, športoviská, pošta, obecný úrad, verejná kanalizácia, autobusové spojenie smer Trnava, Bratislava, Smolenice, Nové Mesto nad Váhom, vlakové spojenie smer Trnava a Šaštín Stráže. Nad obcou sa nachádza nádherný Smolenický zámok s parkom, staroveké hradisko Molpýr. V blízkosti sa nachádza jaskyňa Driny. Obec je ideálny východiskový bod na turistiku a cyklotúry.

w14 Smolenice 4i RD na 14á pozemku

Štvorizbový RD so sedlovou strechou v tvare L je čiastočne podpivničený, postavený na peknom rovinatom pozemku, je napojený na elektrinu, plyn, vodovod a kanalizáciu a vlastnú studňu. Vstup do domu je z dvora po schodíkoch do vstupnej chodby, odtiaľ do dvoch predných izieb s oknami do ulice, do peknej novej kúpeľne. V zadnej časti domu je kuchyňa a ďalšie dve priechodné izby s oknami do dvora. Do pivnice o veľkosti cca 50m2 sa vchádza zo zadnej časti dvora z veľkej presvetlenej garáže, v pivnici je kotol na plyn, vodárnička a skladové priestory.

w12 Smolenice 4-izb. RD na 8,3á pozemku

RD s rovnou strechou podpivničený, postavený z tehly v 80-tych rokoch, na peknom rovinatom pozemku, je v pôvodnom stave. Vstup do domu je po schodoch do vstupnej haly na prízemí, obloženej dreveným obkladom. Na prízemí je ďalej kuchyňa, obývačka, WC. Zo vstupnej haly je zadný východ do záhrady a pekné drevené schodisko na poschodie. Na poschodí sú tri izby s balkónom, kúpeľňa a WC. Na podlahách sú liate betóny, liná, dom má pôvodné drevené okná, železné zárubne a pôvodné dvere. V suteréne domu je garáž, domáca dielňa, technická miestnosť s plynovým kotlom, vínna pivnička.

w07 Smolenice 4-izbový RD na 9,5á pozemku, tichá lokalita pod lesom

RD je postavený v 60-tych rokoch z tehly s ihlanovou strechou, čiastočne podpivničený, v pôvodnom stave. Jedná sa o klasický štvorec s prístavbami v zadnej časti do tvaru L, dve izby s oknami do ulice, ďalšie 2 izby s oknami do dvora, kuchyňa, kúpeľňa, WC napojená na kanalizáciu, vstup do domu je po schodíkoch do priestrannej verandy a odtiaľ do priestorov celého domu. V zadnej časti je komora, hospodárska časť domu, garáž . Dom má pôvodné drevené okná, oceľové zárubne a pôvodné drevené dvere, na podlahách dlažba, v izbách parkety.
Odoberať RSS - Smolenice