• English
  • Slovenčina

Modra

Historické vinohradnícke mestečko Modra ponúka okrem kompletnej občianskej vybavenosti aj osobitú atmosféru malebného malokarpatského prostredia. Priame autobusové spojenie smer Bratislava, Pezinok, Šenkvice (železničná stanica), Trnava. Výborný východiskový bod na pešie túry a cyklotúry do okolitých vinohradov a Malých Karpát.

w24 Modra 3-izbový byt s balkónom na Komenského ul.

Ponúkame na predaj 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s balkónom v Modre na Komenského ulici. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 7/12 poschodí. V bytovom dome sa nachádzajú dva výťahy. Byt má pôvodné bytové jadro, plávajúce podlahy, plastové okná a dvere, nové radiátory s meračmi, pivničná kobka, rozloha 73,5m2.

w39 MOdra garsonka

Ponúkame na predaj pekne zrekonštruovanú garsónku s vlastným, plynovým, ústredným kúrením v tichej lokalite malokarpatského mestečka Modra na Podhorskej ulici. Garsónka o rozlohe cca 24m2 sa nachádza na v tehlovom bytovom dome, na 1/3 poschodí bez balkóna a výťahu. K bytu prislúcha aj pivnica. Nová kuchynská linka, nová kúpelňa s vaňou, nové dlažby, obklady a sanita, nové elektrické rozvody. Len sa nasťahovať.

w11 Modra Historický klenbový dom s vinohradom na veľkom pozemku

Ponúkame na predaj krásny, historický dom v centre Modry na 20á pozemku s vinohradom. Rodinný dom v tvare U s podbránou a nádhernými klenbovými stropmi je vhodný na citlivú rekonštrukciu v historickom duchu. Ľavé krídlo má 4 miestnosti, kuchyňu, kúpeľňu s WC a hospodárske miestnosti. Pravé krídlo má jednu obytnú miestnosť s pôvodnou starou pecou, chodbu, WC a viacero hospodárskych miestností, pivnicu. Dom je vhodný na okamžité bývanie. Časť domu má komplet novú strechu aj s krovom. Ústredné plynové kúrenie, vodovod, kanalizácia. Pôvodné drevené okná a dvere.

w08 Modra 3i byt + garáž

Ponúkame na predaj pekne zrekonštruovaný 3 -izbový byt s garážou na Družstevnej ulici v Modre. Byt o rozlohe cca 69m2 sa nachádza na 1 poschodí s balkónom bez výťahu. K bytu prislúcha pivnica o rozlohe cca 8m2 a garáž. Byt prešiel rekonštrukciou: nové plávajúce podlahy, ineriérové dvere, nová kúpelňa s vaňou, nové WC, nová kuchynská linka zo zabudovanými spotrebičmi (chladnička, umývačka, pračka, rúra, mikrovlnka, kávovar), znížené odhlučnené stropy, roldorové skrine...

w68 Modra-Harmónia 9,7á stavebný pozemok

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v Modre – Harmónii s pekným výhľadom. Pozemok o šírke cca 20m a o výmere 970m2, sa nachádza v novej lokalite nad mestom Modra. Stavebné povolenie na výstavbu sietí (elektrina, voda, plyn, kanalizácia) bude právoplatné v januári 2016 s realizáciou sa začne ihneď. Predpokladané náklady s realizáciou sietí sú cca 10000,-€ až 12000,-€. Cena ponúkaného pozemku bez sietí je 82000,-€

w107 Modra historický RD v centre na 3á pozemku

V centre starého mesta Modry ponúkame na predaj starý historický remeselnícky dom so sedlovou strechou, s peknými klembovými stropmi a veľkou pivnicou, 5 izieb, vstupná chodba, kúpelňa . Dom je v pôvodnom stave. Nutné rekonštrukcia. Rovinatý pozemok má rozlohu cca 3á. K dispozícii je aj projektová dokumentácia na rekonštrukciu včetne povolenia Pamiatkového úradu. Dom je vhodný na podnikanie aj na trvalé bývanie. Kúpou a rekonštrukciou tohto domu získate historicky cenný dom v tichej lokalite a zároveň kvalitný reprezentačný priestor.
Odoberať RSS - Modra