• English
  • Slovenčina

Modra

Historické vinohradnícke mestečko Modra ponúka okrem kompletnej občianskej vybavenosti aj osobitú atmosféru malebného malokarpatského prostredia. Priame autobusové spojenie smer Bratislava, Pezinok, Šenkvice (železničná stanica), Trnava. Výborný východiskový bod na pešie túry a cyklotúry do okolitých vinohradov a Malých Karpát.

w17 Modra - 3-izb.byt pôvodný stav s loggiou.

Ponúkame 3-izbový byt v panelovom bytovom dome na Družstevnej ulici v Modre. Byt sa nachádza na 4/4 poschodí s loggiou bez výťahu. Byt je v pôvodnom stave s novými plastovými oknami, v izbách sú parkety, v chodbe , WC a kúpeľni so sprchovacím kútom a v kuchyni je dlažba. Vstup z chodby je do kuchyne, detskej izby a obývačky. Obývačka je priechodná do spálne a loggie. Bytové jadro pôvodné.

w11 Modra Historický klenbový dom s vinohradom na veľkom pozemku

Ponúkame na predaj krásny, historický dom v centre Modry na 20á pozemku s vinohradom. Rodinný dom v tvare U s podbránou a nádhernými klenbovými stropmi je vhodný na citlivú rekonštrukciu v historickom duchu. Ľavé krídlo má 4 miestnosti, kuchyňu, kúpeľňu s WC a hospodárske miestnosti. Pravé krídlo má jednu obytnú miestnosť s pôvodnou starou pecou, chodbu, WC a viacero hospodárskych miestností, pivnicu. Dom je vhodný na okamžité bývanie. Časť domu má komplet novú strechu aj s krovom. Ústredné plynové kúrenie, vodovod, kanalizácia. Pôvodné drevené okná a dvere.

w08 Modra 3i byt + garáž

Ponúkame na predaj pekne zrekonštruovaný 3 -izbový byt s garážou na Družstevnej ulici v Modre. Byt o rozlohe cca 69m2 sa nachádza na 1 poschodí s balkónom bez výťahu. K bytu prislúcha pivnica o rozlohe cca 8m2 a garáž. Byt prešiel rekonštrukciou: nové plávajúce podlahy, ineriérové dvere, nová kúpelňa s vaňou, nové WC, nová kuchynská linka zo zabudovanými spotrebičmi (chladnička, umývačka, pračka, rúra, mikrovlnka, kávovar), znížené odhlučnené stropy, roldorové skrine...

w68 Modra-Harmónia 9,7á stavebný pozemok

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v Modre – Harmónii s pekným výhľadom. Pozemok o šírke cca 20m a o výmere 970m2, sa nachádza v novej lokalite nad mestom Modra. Stavebné povolenie na výstavbu sietí (elektrina, voda, plyn, kanalizácia) bude právoplatné v januári 2016 s realizáciou sa začne ihneď. Predpokladané náklady s realizáciou sietí sú cca 10000,-€ až 12000,-€. Cena ponúkaného pozemku bez sietí je 82000,-€
Odoberať RSS - Modra