• English
  • Slovenčina

Horné Orešany

Horné Orešany typická malokarpatská obec s vinárskou tradíciou a veľmi dobrou občianskou vybavenosťou: základná škola, materská škola, predajňa potravín, pohostinské zariadenia, športoviská, pošta, obecný úrad, verejná kanalizácia, autobusové spojenie smer Trnava, Bratislava, Smolenice, Nové Mesto nad Váhom. V blízkosti sa nachádza vodná nádrž s možnosťou prírodného kúpania a rybolovu.

w49 Horné Orešany RD na 13á pozemku

RD s rovnou strechou postavený v 80-tych rokoch, je po čiastočnej rekonštrukcii interiéru, Vstup do domu je cez vstupnú chodbu do štyroch izieb, kuchyne a kúpeľne a cez schodisko na poschodie. V prízemí prebehla kompletná rekonštrukcia všetkých obytných miestností. Na poschodí sa nachádzajú 3 izby a príprava na kuchyňu , kúpeľňu a WC. Prízemie prešlo rekonštrukciou: kuchynská linka, plávajúce podlahy, ústredné plynové kúrenie, na dome sú vymenené nové plastové okná. Rekonštrukciu poschodia treba dokončiť. Pozemok o rozlohe cca 13á je rovinatý, na pozemku je studňa, altánok a šopa.

w43 Horné Orešany 3-izb. RD na 7,2á pozemku, pôvodný stav

Ponúkame na predaj starší rodinný dom so sedlovou strechou, podpivničený v tvare L na peknom rovinatom širokom pozemku v tichej uličke. RD dom je v pôvodnom obývateľnom stave so všetkými sieťami. Dve izby do ulice, kuchyňa, kúpeľňa, WC, komora. Slnečný pozemok o šírke cca 25m je využívaný ako záhrada na pestovanie zeleniny s možnosťou výstavby krytého státia na auto, umiestnenia bazéna...

w42 Horné Orešany, 11á stavebný pozemok

Ponúkame na predaj stavený pozemok v Horných Orešanoch nepravidelného lichobežníkového tvaru. Šírka pozemku z ulice je cca 75 m, hĺbka pozemku je 13 – 31 m. Pozemok je oplotený, všetky VIS sú na spevnenej ceste pred pozemkom.

w10 Horné Orešany reštauráci a potraviny

Ponúkame na predaj zabehnutú reštauráciu s krčmou a bývalou predajňou potravín v obci Horné Orešany na hlavnej ceste. V prednej časti je vstup do krčmy, v zadnej časti je reštaurácia zo vstupom a možnosťou parkovania zo zadnej ulice. V reštauračnej časti sú dva bary, krb s napojením na radiátory, kuchyňa, viacero skladov s chladiacim zariadením, kancelária. Na dvore sa nachádza prestrešené záhradné sedenie s krbom, detský kútik. Celý objekt je napojený na verejný vodovod, kúrenie plynovým gamatkami a krbom napojeným na radiátory. Priestory bývalých potravín sú zo vstupom z hlavnej cesty.

w61 Horné Orešany krásny stavebný pozemok 20á

LES, POKOJ a TICHO na skok od Trnavy!!! Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v Horných Orešanoch. Jedná sa o mierne svahovitý pozemok končiaci sa v lese o rozmeroch cca 17x120m o rozlohe 20á v obci Horné Orešany. Príjazd na pozemok asfaltovou cestou, elektrina pred pozemkom, voda riešená vlastnou studňou. Veľmi pekné prostredie!!! Volajte 0905548835!!!
Odoberať RSS - Horné Orešany