• English
  • Slovenčina

Horné Orešany

Horné Orešany typická malokarpatská obec s vinárskou tradíciou a veľmi dobrou občianskou vybavenosťou: základná škola, materská škola, predajňa potravín, pohostinské zariadenia, športoviská, pošta, obecný úrad, verejná kanalizácia, autobusové spojenie smer Trnava, Bratislava, Smolenice, Nové Mesto nad Váhom. V blízkosti sa nachádza vodná nádrž s možnosťou prírodného kúpania a rybolovu.

w26 Horné Orešany pozemok 17á

Stavebný pozemok o rozlohe cca 17á je priamo pod lesom, prístupom z asfaltovej cesty a so všetkým sieťami na ceste. Šírka pozemku cca 17m.

w24 Horné Orešany pozemok na dva rodinné domy

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na vhodný na výstavbu dvoch rodinných domov v obci Horné Orešany. Prístup na pozemok o šírke 8 m a dĺžke cca 88m je možný z dvoch strán, z každej strany je možnosť postaviť rodinný dom. Elektrina, voda plyn sú na pozemku alebo na prístupovej ceste, kanalizácia pred domom. Pozemok je mierne svahovitý.

w49 Horné Orešany RD na 13á pozemku

RD s rovnou strechou postavený v 80-tych rokoch, je po čiastočnej rekonštrukcii interiéru, Vstup do domu je cez vstupnú chodbu do štyroch izieb, kuchyne a kúpeľne a cez schodisko na poschodie. V prízemí prebehla kompletná rekonštrukcia všetkých obytných miestností. Na poschodí sa nachádzajú 3 izby a príprava na kuchyňu , kúpeľňu a WC. Prízemie prešlo rekonštrukciou: kuchynská linka, plávajúce podlahy, ústredné plynové kúrenie, na dome sú vymenené nové plastové okná. Rekonštrukciu poschodia treba dokončiť. Pozemok o rozlohe cca 13á je rovinatý, na pozemku je studňa, altánok a šopa.

w43 Horné Orešany 3-izb. RD na 7,2á pozemku, pôvodný stav

Ponúkame na predaj starší rodinný dom so sedlovou strechou, podpivničený v tvare L na peknom rovinatom širokom pozemku v tichej uličke. RD dom je v pôvodnom obývateľnom stave so všetkými sieťami. Dve izby do ulice, kuchyňa, kúpeľňa, WC, komora. Slnečný pozemok o šírke cca 25m je využívaný ako záhrada na pestovanie zeleniny s možnosťou výstavby krytého státia na auto, umiestnenia bazéna...

w10 Horné Orešany reštauráci a potraviny

Ponúkame na predaj zabehnutú reštauráciu s krčmou a bývalou predajňou potravín v obci Horné Orešany na hlavnej ceste. V prednej časti je vstup do krčmy, v zadnej časti je reštaurácia zo vstupom a možnosťou parkovania zo zadnej ulice. V reštauračnej časti sú dva bary, krb s napojením na radiátory, kuchyňa, viacero skladov s chladiacim zariadením, kancelária. Na dvore sa nachádza prestrešené záhradné sedenie s krbom, detský kútik. Celý objekt je napojený na verejný vodovod, kúrenie plynovým gamatkami a krbom napojeným na radiátory. Priestory bývalých potravín sú zo vstupom z hlavnej cesty.

w61 Horné Orešany krásny stavebný pozemok 20á

LES, POKOJ a TICHO na skok od Trnavy!!! Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v Horných Orešanoch. Jedná sa o mierne svahovitý pozemok končiaci sa v lese o rozmeroch cca 17x120m o rozlohe 20á v obci Horné Orešany. Príjazd na pozemok asfaltovou cestou, elektrina pred pozemkom, voda riešená vlastnou studňou. Veľmi pekné prostredie!!! Volajte 0905548835!!!
Odoberať RSS - Horné Orešany