• English
  • Slovenčina

Dubová

Obec Dubová ponúka nasledovnú občiansku vybavenosť: základná škola prvý stupeň, materská škola, potraviny, pohostinstvo, pošta, autobusové spojenie Bratislava, Pezinok, Trnava.
V prípade záujmu volajte 0905548835 Mgr. Spevák.

BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI!

PREČO PRÁVE S NAMI ???

1.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma.

2.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme.

3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy vrátane provízie realitnej kancelárie.
V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté nasledovné poplatky a náklady na vypracovanie nasledovných dokumentov:
-kúpna zmluva
-zmluva o budúcej zmluve
-nájomná zmluva
-návrh na vklad vlastníckeho práva
-základný poplatok za vklad do katastra kúpnych zmlúv
-poplatok za overenie podpisov na matrike

4.PREDÁVAJÚCIM PONÚKAME:
-zaradenie nehnuteľnosti do ponuky realitnej kancelárie - ZDARMA
-inzercia Vašej nehnuteľnosti na najsledovanejších internetových portáloch – ZDARMA
-obhliadky s klientmi - ZDARMA

5.CENA. Ak nájdete v ponuke inej realitnej kancelárie tú istú nehnuteľnosť za nižšiu cenu a ak nieje táto cena zavádzajúca, sme schopní túto cenu zabezpečiť.

6.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou.

7.HYPOTÉKA. V prípade potreby hypotekárneho úveru Vám vieme zabezpečiť poradenstvo profesionálneho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa a vybrať najlepšiu variantu financovania vhodnú pre Vás.

8.POISTENIE. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výhodné poistenie kupovanej nehnuteľnosti profesionálnym poisťovacím agentom.

w32 Dubová vidiecky dom na 8,5á pozemku

Ponúkame na predaj 2 -izbový, zachovalý ,vidiecky rodinný dom s podbránou v pôvodnom stave. Predná izba s oknami do ulice, kuchyňa a spálňa s oknom do dvora, kúpelňa a špajza. V zadnej časti je komora, kôlňa a priestor na chov domácich zvierat. Suché WC. Dom je pripojený na verejný vodovod, elektrinu a plyn. Kúrenie je lokálne plynovými gamatkami a v obývačke pieckou na tuhé palivo. V izbách sú drevené dlážky, pôvodné drevené okná a dvere. Dom sa nachádza na cca 8,5á rovinatom pozemku o rozmeroch cca 11x154m. Pozemok je dobre udržiavaný, zatrávnený z časti z rodiacim vinohradom.

w44 Dubová 4i RD na 4,5á pozemku

Predáme rodinný dom z 90-tych rokov, podpivničený, s novou sedlovou strechou v peknej prírode na okraji dediny s výhľadom. V spodnej časti sa nachádza garáž, kotolňa, práčovňa, posilňovňa a skladové priestory na palivové drevo. V kotolni je umiestnený kotol na tuhé palivo, ktorý je doplnený aj závesným kotlom na plyn, a plynový ohrievač teplej vody o objeme 100 l. V hornej obytnej časti, do ktorej sa vstupuje po schodoch je obývačka s veľkou presklenou stenou a prepojeným vstupom do peknej kvetinovej záhrady so sedením.

w32 Dubová 8,5á stavebný pozemok

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Dubová o rozlohe 8,5á a šírke 11m. Prístup na pozemik je spevnenou cestou. Siete v dosahu. Volajte 0905548835
Odoberať RSS - Dubová