• English
  • Slovenčina

Dolné Orešany

Dolné Orešany sú malokarpatská obec s vinárskou tradíciou a veľmi dobrou občianskou vybavenosťou: základná škola, materská škola, predajňa potravín, pohostinské zariadenia, športoviská, pošta, obecný úrad, verejná kanalizácia, autobusové spojenie smer Trnava, Bratislava, Smolenice, Nové Mesto nad Váhom.

w04 Dolné Orešany pozemok vinohrad 4,5á

Predám pozemok vysadený viničom 4,5 ára so šírkou 5 m a dĺžkou 80 m s možnosťou postavenia si malej chatky . Pozemok je umiestnený v preluke medzi rodinnými domami, všetky siete sú na ceste pred pozemkom.

w06-16 Dolné Orešany 4-izbová novostavba

Ponúkame na predaj 4-izbovú novostavbu bungalovu na 5á pozemku. Jedná sa o rodinný dom č.

w06-15 P R E D A N É ! Dolné Orešany 4-izbová novostavba

P R E D A N É ! Ponúkame na predaj 4-izbovú novostavbu bungalovu na 5á pozemku. Jedná sa o rodinný dom č.

w29 Dolné Orešany, Veľký 30á stavebný pozemok

Stavebný pozemok o šírke 10 m, rovinatý, v zmysle územného plánu na stavbu RD s možnosťou využitia pozemku na farmu. Všetky siete sú pred pozemkom.

w06 P R E D A N É ! Dolné Orešany 4-izbová novostavbe na 5á pozemku

P R E D A N É ! Ponúkame na predaj 4-izbovú novostavbu bungalovu na 5á pozemku.

w53 Dolné Orešany 2i RD na 9,5á pozemku

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový, rodinný dom v obci Dolné Orešany. Dom je okamžite obývateľný. Zo vstupnej chodby sa vchádza do prednej izby s oknami do ulice, kúpeľne, do WC a prechodnej kuchyne a zadnej izby z oknami do dvora. Plastové okná, ústredné plynové kúrenie, na podlahách liate betóny a dlažba, v prednej izbe palubovka, dom je pripojený na elektrinu, vodu, plyn a verejnú kanalizáciu. K domu patrí pekná záhrada s malým potôčikom, ovocnými stromami, s možnosťou pestovania zeleniny – príjemná oddychová zóna.

w72 Dolné Orešany stavebný pozemok 17á

Ponúkame krásny, rovinatý stavebný pozemok v tichej časti obce Dolné Orešany. Jedná sa o 17á pozemok o šírke 30m. Elektrika, voda, plyna a kanalizácia sú pri ceste pred pozemkom. Pozemok je možné rozdeliť na dva 8,5á pozemky.

w05 Dolné Orešany chata na samote na 20á pozemku

Jedinečná, kompletne vybavená chata na samote v malebnej dolinke v Malých Karpatoch len 40km od Brartislavy. Ideálne miesto pre milovníkov pokoja, nádhernej prírody a maximálneho súkromia. Murovaná poschodová chata má novú strechu a je zateplená. V chate je na prízemí centrálny obývací priestor s krbom a masívnym jedálenským stolom , kuchyňa, kúpelňa zo sprchovacím kútom, WC a dve menšie miestnosti. Na poschodí v podkroví sa nachádza ešte jedna miestnosť s menšou lodžiou s ktorej je nádherný výhľad do doliny a na protiľahlý kopec.

w157 Dolné Orešany pozemok 17,5á

Ponúkame krásny, rovinatý stavebný pozemok v tichej časti obce Dolné Orešany.Jedná sa o 17,55á pozemok o šírke 30m. Elektrika, voda, plyna a kanalizácia sú pri ceste pred pozemkom. Pozemok je možné rozdeliť na dva 8,5á pozemky. V prípade záujmu volajte 0905548835 Mgr. Spevák.

W62 Dol.Orešany rek.pozemok 21á

Rekreačný pozemok na úbočí Malých Karpát v Dol. Orešanoch. Zalesnený, 21á pozemok v prudkom svahu nad dedinou s pekným výhľadom na okolie s možnosťou vysadenia sadu a chovu včiel a postavenie šopy na náradie.Pôvodný pozemok bol sad a vinič v súčasnosti je zalesnený. Nad pozemkom sa týčia vrchy "Maruša a Slepý“, so zbytkami bývalého slovanského hradiska.

Stránky

Odoberať RSS - Dolné Orešany