• English
  • Slovenčina

Dolné Orešany

Dolné Orešany sú malokarpatská obec s vinárskou tradíciou a veľmi dobrou občianskou vybavenosťou: základná škola, materská škola, predajňa potravín, pohostinské zariadenia, športoviská, pošta, obecný úrad, verejná kanalizácia, autobusové spojenie smer Trnava, Bratislava, Smolenice, Nové Mesto nad Váhom.

w32 Dolné Orešany Rodinný dom na 6,5á pozemku.

Rodinný dom v radovej zástavbe s podbránou,  čiastočne podpivničený bol postavený v 60-tych rokoch a je po celkovej rekonštrukcii interiéru s novými omietkami, podrezaný, zateplený aj s novou sedlovou strechou napojený na verejnú kanalizáciu, stojí na pozemku o výmere 664 m2. Do domu s izbami za sebou je vstup z podbránia po štyroch schodíkoch do vstupnej chodby, odtiaľ do prednej izby s oknami do ulice, kúpeľne, pracovne a ďalej do kuchyne a zimnej záhrady.

Dolné Orešany - obývateľný, čiast. rek. 4 izbový RD w31

Poschodový RD s rovnou strechou, podpivničený, postavený v roku 1975 je po čiastočnej rekonštrukcii interiéru. Vstup do domu je cez vstupnú chodbu do zádveria , odtiaľ do veľkej obývačky s oknami do ulice, kuchyňa so špajzou s oknami do dvora a WC s kúpeľňou. Na poschodí sú 3 izby, terasa. V obývačke a  izbách sú parkety, v ostatných miestnostiach je dlažba a liná. Plastové okná, plastové vchodové dvere. V suteréne je priestor pre garáž, kotolňa s kotlom na tuhé palivo a plynový kotol, sklad dreva, uhlia, vínna pivnica, domáca dielňa.

w06-16 Dolné Orešany 4-izbová novostavba

Ponúkame na predaj 4-izbovú novostavbu bungalovu na 5á pozemku. Jedná sa o rodinný dom č.

w06-15 P R E D A N É ! Dolné Orešany 4-izbová novostavba

P R E D A N É ! Ponúkame na predaj 4-izbovú novostavbu bungalovu na 5á pozemku. Jedná sa o rodinný dom č.

w29 Dolné Orešany, Veľký 30á stavebný pozemok

Stavebný pozemok o šírke 10 m, rovinatý, v zmysle územného plánu na stavbu RD s možnosťou využitia pozemku na farmu. Všetky siete sú pred pozemkom.

w06 P R E D A N É ! Dolné Orešany 4-izbová novostavbe na 5á pozemku

P R E D A N É ! Ponúkame na predaj 4-izbovú novostavbu bungalovu na 5á pozemku.

w53 Dolné Orešany 2i RD na 9,5á pozemku

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový, rodinný dom v obci Dolné Orešany. Dom je okamžite obývateľný. Zo vstupnej chodby sa vchádza do prednej izby s oknami do ulice, kúpeľne, do WC a prechodnej kuchyne a zadnej izby z oknami do dvora. Plastové okná, ústredné plynové kúrenie, na podlahách liate betóny a dlažba, v prednej izbe palubovka, dom je pripojený na elektrinu, vodu, plyn a verejnú kanalizáciu. K domu patrí pekná záhrada s malým potôčikom, ovocnými stromami, s možnosťou pestovania zeleniny – príjemná oddychová zóna.

w72 Dolné Orešany stavebný pozemok 17á

Ponúkame krásny, rovinatý stavebný pozemok v tichej časti obce Dolné Orešany. Jedná sa o 17á pozemok o šírke 30m. Elektrika, voda, plyna a kanalizácia sú pri ceste pred pozemkom. Pozemok je možné rozdeliť na dva 8,5á pozemky.

w13 Dolné Orešany rekreačný pozemok s výhľadom 17á

Ponúkame zaujímavý rekreačný pozemok vhodný pre budúcich vinárov, pestovateľov ovocia alebo iných ľudí túžiacich po aktívnom oddychu v záhrade vonku. Jedná sa o slnečný pozemok na južnom svahu Malých Karpát, o rozlohe cca 17á a šírke cca 15m. Pozemok je mimo obce a je prístupný spevnenou cestou. V prípade záujmu volajte 0905548835 Mgr. Spevák.

w05 Dolné Orešany chata na samote na 20á pozemku

Jedinečná, kompletne vybavená chata na samote v malebnej dolinke v Malých Karpatoch len 40km od Brartislavy. Ideálne miesto pre milovníkov pokoja, nádhernej prírody a maximálneho súkromia. Murovaná poschodová chata má novú strechu a je zateplená. V chate je na prízemí centrálny obývací priestor s krbom a masívnym jedálenským stolom , kuchyňa, kúpelňa zo sprchovacím kútom, WC a dve menšie miestnosti. Na poschodí v podkroví sa nachádza ešte jedna miestnosť s menšou lodžiou s ktorej je nádherný výhľad do doliny a na protiľahlý kopec.

Stránky

Odoberať RSS - Dolné Orešany