• English
  • Slovenčina

Dolné Orešany

Dolné Orešany sú malokarpatská obec s vinárskou tradíciou a veľmi dobrou občianskou vybavenosťou: základná škola, materská škola, predajňa potravín, pohostinské zariadenia, športoviská, pošta, obecný úrad, verejná kanalizácia, autobusové spojenie smer Trnava, Bratislava, Smolenice, Nové Mesto nad Váhom.

Dolné Orešany - obývateľný, čiast. rek. 4 izbový RD w31

Poschodový RD s rovnou strechou, podpivničený, postavený v roku 1975 je po čiastočnej rekonštrukcii interiéru. Vstup do domu je cez vstupnú chodbu do zádveria , odtiaľ do veľkej obývačky s oknami do ulice, kuchyňa so špajzou s oknami do dvora a WC s kúpeľňou. Na poschodí sú 3 izby, terasa. V obývačke a  izbách sú parkety, v ostatných miestnostiach je dlažba a liná. Plastové okná, plastové vchodové dvere. V suteréne je priestor pre garáž, kotolňa s kotlom na tuhé palivo a plynový kotol, sklad dreva, uhlia, vínna pivnica, domáca dielňa.

w06-16 Dolné Orešany 4-izbová novostavba

Ponúkame na predaj 4-izbovú novostavbu bungalovu na 5á pozemku. Jedná sa o rodinný dom č.

w06-15 P R E D A N É ! Dolné Orešany 4-izbová novostavba

P R E D A N É ! Ponúkame na predaj 4-izbovú novostavbu bungalovu na 5á pozemku. Jedná sa o rodinný dom č.

w29 Dolné Orešany, Veľký 30á stavebný pozemok

Stavebný pozemok o šírke 10 m, rovinatý, v zmysle územného plánu na stavbu RD s možnosťou využitia pozemku na farmu. Všetky siete sú pred pozemkom.

w06 P R E D A N É ! Dolné Orešany 4-izbová novostavbe na 5á pozemku

P R E D A N É ! Ponúkame na predaj 4-izbovú novostavbu bungalovu na 5á pozemku.

w53 Dolné Orešany 2i RD na 9,5á pozemku

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový, rodinný dom v obci Dolné Orešany. Dom je okamžite obývateľný. Zo vstupnej chodby sa vchádza do prednej izby s oknami do ulice, kúpeľne, do WC a prechodnej kuchyne a zadnej izby z oknami do dvora. Plastové okná, ústredné plynové kúrenie, na podlahách liate betóny a dlažba, v prednej izbe palubovka, dom je pripojený na elektrinu, vodu, plyn a verejnú kanalizáciu. K domu patrí pekná záhrada s malým potôčikom, ovocnými stromami, s možnosťou pestovania zeleniny – príjemná oddychová zóna.

w72 Dolné Orešany stavebný pozemok 17á

Ponúkame krásny, rovinatý stavebný pozemok v tichej časti obce Dolné Orešany. Jedná sa o 17á pozemok o šírke 30m. Elektrika, voda, plyna a kanalizácia sú pri ceste pred pozemkom. Pozemok je možné rozdeliť na dva 8,5á pozemky.

w13 Dolné Orešany rekreačný pozemok s výhľadom 17á

Ponúkame zaujímavý rekreačný pozemok vhodný pre budúcich vinárov, pestovateľov ovocia alebo iných ľudí túžiacich po aktívnom oddychu v záhrade vonku. Jedná sa o slnečný pozemok na južnom svahu Malých Karpát, o rozlohe cca 17á a šírke cca 15m. Pozemok je mimo obce a je prístupný spevnenou cestou. V prípade záujmu volajte 0905548835 Mgr. Spevák.

w05 Dolné Orešany chata na samote na 20á pozemku

Jedinečná, kompletne vybavená chata na samote v malebnej dolinke v Malých Karpatoch len 40km od Brartislavy. Ideálne miesto pre milovníkov pokoja, nádhernej prírody a maximálneho súkromia. Murovaná poschodová chata má novú strechu a je zateplená. V chate je na prízemí centrálny obývací priestor s krbom a masívnym jedálenským stolom , kuchyňa, kúpelňa zo sprchovacím kútom, WC a dve menšie miestnosti. Na poschodí v podkroví sa nachádza ešte jedna miestnosť s menšou lodžiou s ktorej je nádherný výhľad do doliny a na protiľahlý kopec.

w157 Dolné Orešany pozemok 17,5á

Ponúkame krásny, rovinatý stavebný pozemok v tichej časti obce Dolné Orešany.Jedná sa o 17,55á pozemok o šírke 30m. Elektrika, voda, plyna a kanalizácia sú pri ceste pred pozemkom. Pozemok je možné rozdeliť na dva 8,5á pozemky. V prípade záujmu volajte 0905548835 Mgr. Spevák.

Stránky

Odoberať RSS - Dolné Orešany