• English
  • Slovenčina

Dolné Orešany

Dolné Orešany sú malokarpatská obec s vinárskou tradíciou a veľmi dobrou občianskou vybavenosťou: základná škola, materská škola, predajňa potravín, pohostinské zariadenia, športoviská, pošta, obecný úrad, verejná kanalizácia, autobusové spojenie smer Trnava, Bratislava, Smolenice, Nové Mesto nad Váhom.

w31 Dolné Orešany – predaj – prenájom pozemku na podnikanie

Ponúkam na predaj – prenájom podnikateľský pozemok v zmysle územného plánu určený na priemyselné využitie, vhodný na zriadenie prevádzky zberného dvora alebo ako skladovací priestor. Pozemok je na okraji obce Dolné Orešany s možnosťou odpredaja alebo prenájmu od 10 do 50 árov. Elektrina, voda v dosahu. Prístup je z hlavnej asfaltovej cesty. Cena dohodou.

w30 Lesný pozemok Dolné Orešany

Predám les v Dolných Orešanoch v lokalite Furbeky parc. reg. E o výmere cca 1000m2 .

w24 Prenájom pozemku pre včely alebo inú činnosť Dolné Orešany

Ponúkam na dlhodobý prenájom pozemok na chov včiel a lebo iné účelyna okraji obce Dolné Orešany o výmere 700-2000 m2.

w29 Dolné Orešany, Veľký 30á stavebný pozemok

Stavebný pozemok o šírke 10 m, rovinatý, v zmysle územného plánu na stavbu RD s možnosťou využitia pozemku na farmu. Všetky siete sú pred pozemkom.

w72 Dolné Orešany stavebný pozemok 17á

Ponúkame krásny, rovinatý stavebný pozemok v tichej časti obce Dolné Orešany. Jedná sa o 17á pozemok o šírke 30m. Elektrika, voda, plyna a kanalizácia sú pri ceste pred pozemkom. Pozemok je možné rozdeliť na dva 8,5á pozemky.

w157 Dolné Orešany pozemok 17,5á

Ponúkame krásny, rovinatý stavebný pozemok v tichej časti obce Dolné Orešany.Jedná sa o 17,55á pozemok o šírke 30m. Elektrika, voda, plyna a kanalizácia sú pri ceste pred pozemkom. Pozemok je možné rozdeliť na dva 8,5á pozemky. V prípade záujmu volajte 0905548835 Mgr. Spevák.

W62 Dol.Orešany rek.pozemok 21á

Rekreačný pozemok na úbočí Malých Karpát v Dol. Orešanoch. Zalesnený, 21á pozemok v prudkom svahu nad dedinou s pekným výhľadom na okolie s možnosťou vysadenia sadu a chovu včiel a postavenie šopy na náradie.Pôvodný pozemok bol sad a vinič v súčasnosti je zalesnený. Nad pozemkom sa týčia vrchy "Maruša a Slepý“, so zbytkami bývalého slovanského hradiska.
Odoberať RSS - Dolné Orešany