• English
  • Slovenčina

Dolné Orešany

Dolné Orešany sú malokarpatská obec s vinárskou tradíciou a veľmi dobrou občianskou vybavenosťou: základná škola, materská škola, predajňa potravín, pohostinské zariadenia, športoviská, pošta, obecný úrad, verejná kanalizácia, autobusové spojenie smer Trnava, Bratislava, Smolenice, Nové Mesto nad Váhom.

w29 Dolné Orešany, Veľký 30á stavebný pozemok

Stavebný pozemok o šírke 10 m, rovinatý, v zmysle územného plánu na stavbu RD s možnosťou využitia pozemku na farmu. Všetky siete sú pred pozemkom.

w06 Dolné Orešany 4-izbová novostavbe na 5á pozemku

Ponúkame na predaj 4-izbovú novostavbu bungalovu na 5á pozemku. Jedná sa o rodinný dom vo vyhotovení holodom: - murivo a tepelná izolácia: Heluz Family 30 + 200 mm polystyrén - strešná krytina: Bramac - okná a balkónové dvere: plastové s trojsklom - komín - predprípráva na krb - omietky: vápenno cementové - stropy: sadrokartónové + podkrovný úložný priestor - funkčné plynové podlahové kúrenie - dom napojený na verejný vodovod a verejnú kanalizáciu, optický internet - vymaľovaný interiér na bielo - zateplená a dokončená fasáda Pozemok je rovinatý o rozmeroch 20x25m.

w53 Dolné Orešany 2i RD na 9,5á pozemku

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový, rodinný dom v obci Dolné Orešany. Dom je okamžite obývateľný. Zo vstupnej chodby sa vchádza do prednej izby s oknami do ulice, kúpeľne, do WC a prechodnej kuchyne a zadnej izby z oknami do dvora. Plastové okná, ústredné plynové kúrenie, na podlahách liate betóny a dlažba, v prednej izbe palubovka, dom je pripojený na elektrinu, vodu, plyn a verejnú kanalizáciu. K domu patrí pekná záhrada s malým potôčikom, ovocnými stromami, s možnosťou pestovania zeleniny – príjemná oddychová zóna.

w77 Dolné Orešany 2+3i RD na 9,8á pozemku

Ponúkame na predaj starší 2-iz. RD klasický štvorec s ihlanovou škridlovou strechou zo 60-tych rokov v pôvodnom stave, vstup cez vstupnú verandu do kuchyne a dvoch predných izieb, špajze a kúpeľne. Dom je napojený na elektrinu, vodu, plyn. Dom je vhodný na rekonštrukciu. K domu je napojená nová prístavba, zastavaná plocha 8x7 m. V prízemí je kuchyňa s obývačkou, kúpeľňa, WC, schodisko do podkrovia. V podkroví sú tri samostatné izby.

w72 Dolné Orešany stavebný pozemok 17á

Ponúkame krásny, rovinatý stavebný pozemok v tichej časti obce Dolné Orešany. Jedná sa o 17á pozemok o šírke 30m. Elektrika, voda, plyna a kanalizácia sú pri ceste pred pozemkom. Pozemok je možné rozdeliť na dva 8,5á pozemky.

w13 Dolné Orešany rekreačný pozemok s výhľadom 17á

Ponúkame zaujímavý rekreačný pozemok vhodný pre budúcich vinárov, pestovateľov ovocia alebo iných ľudí túžiacich po aktívnom oddychu v záhrade vonku. Jedná sa o slnečný pozemok na južnom svahu Malých Karpát, o rozlohe cca 17á a šírke cca 15m. Pozemok je mimo obce a je prístupný spevnenou cestou. V prípade záujmu volajte 0905548835 Mgr. Spevák.

w05 Dolné Orešany chata na samote na 20á pozemku

Jedinečná, kompletne vybavená chata na samote v malebnej dolinke v Malých Karpatoch len 40km od Brartislavy. Ideálne miesto pre milovníkov pokoja, nádhernej prírody a maximálneho súkromia. Murovaná poschodová chata má novú strechu a je zateplená. V chate je na prízemí centrálny obývací priestor s krbom a masívnym jedálenským stolom , kuchyňa, kúpelňa zo sprchovacím kútom, WC a dve menšie miestnosti. Na poschodí v podkroví sa nachádza ešte jedna miestnosť s menšou lodžiou s ktorej je nádherný výhľad do doliny a na protiľahlý kopec.

w157 Dolné Orešany pozemok 17,5á

Ponúkame krásny, rovinatý stavebný pozemok v tichej časti obce Dolné Orešany.Jedná sa o 17,55á pozemok o šírke 30m. Elektrika, voda, plyna a kanalizácia sú pri ceste pred pozemkom. Pozemok je možné rozdeliť na dva 8,5á pozemky. V prípade záujmu volajte 0905548835 Mgr. Spevák.

W62 Dol.Orešany rek.pozemok 21á

Rekreačný pozemok na úbočí Malých Karpát v Dol. Orešanoch. Zalesnený, 21á pozemok v miernom svahu nad dedinou s pekným výhľadom na okolie s možnosťou postavenia malej chatky.Pôvodný pozemok bol sad a vinič v súčasnosti je zalesnený. Nad pozemkom sa týčia vrchy "Maruša a Slepý“, so zbytkami bývalého slovanského hradiska.

w50 Dolné Orešany 45á pozemok na aktívny oddych .

Pekný,45á pozemok s pekným výhľadom, romantické prostredie. Pod Malým Karpatami nad dedinkou Dolné Orešany ponúkame pekný rekreačný pozemok mierne s vahovitý, vysadený ovocnými stromami a horskými drevinami v blízkosti vodného prameňa, slnečný počas celého dňa, elektrickým vedením na pozemku. Pozemok nieje v územnom pláne určený na výstavbu rodinného domu alebo chaty. Pozemok je vhodný napríklad na chov včiel, ovečiek alebo pestovanie ovocia...
Odoberať RSS - Dolné Orešany