• English
  • Slovenčina

Dolné Orešany

Dolné Orešany sú malokarpatská obec s vinárskou tradíciou a veľmi dobrou občianskou vybavenosťou: základná škola, materská škola, predajňa potravín, pohostinské zariadenia, športoviská, pošta, obecný úrad, verejná kanalizácia, autobusové spojenie smer Trnava, Bratislava, Smolenice, Nové Mesto nad Váhom.

w06 Dolné Orešany 4-izbová novostavbe na 5á pozemku

Ponúkame na predaj 4-izbovú novostavbu bungalovu na 5á pozemku. Jedná sa o rodinný dom vo vyhotovení holodom: - murivo a tepelná izolácia: Heluz Family 30 + 200 mm polystyrén - strešná krytina: Bramac - okná a balkónové dvere: plastové s trojsklom - komín - predprípráva na krb - omietky: vápenno cementové - stropy: sadrokartónové + podkrovný úložný priestor - funkčné plynové podlahové kúrenie - dom napojený na verejný vodovod a verejnú kanalizáciu, optický internet - vymaľovaný interiér na bielo - zateplená a dokončená fasáda Pozemok je rovinatý o rozmeroch 20x25m.

w53 Dolné Orešany 2i RD na 9,5á pozemku

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový, rodinný dom v obci Dolné Orešany. Dom je okamžite obývateľný. Zo vstupnej chodby sa vchádza do prednej izby s oknami do ulice, kúpeľne, do WC a prechodnej kuchyne a zadnej izby z oknami do dvora. Plastové okná, ústredné plynové kúrenie, na podlahách liate betóny a dlažba, v prednej izbe palubovka, dom je pripojený na elektrinu, vodu, plyn a verejnú kanalizáciu. K domu patrí pekná záhrada s malým potôčikom, ovocnými stromami, s možnosťou pestovania zeleniny – príjemná oddychová zóna.

w77 Dolné Orešany 2+3i RD na 9,8á pozemku

Ponúkame na predaj starší 2-iz. RD klasický štvorec s ihlanovou škridlovou strechou zo 60-tych rokov v pôvodnom stave, vstup cez vstupnú verandu do kuchyne a dvoch predných izieb, špajze a kúpeľne. Dom je napojený na elektrinu, vodu, plyn. Dom je vhodný na rekonštrukciu. K domu je napojená nová prístavba, zastavaná plocha 8x7 m. V prízemí je kuchyňa s obývačkou, kúpeľňa, WC, schodisko do podkrovia. V podkroví sú tri samostatné izby.

w72 Dolné Orešany stavebný pozemok 17á

Ponúkame krásny, rovinatý stavebný pozemok v tichej časti obce Dolné Orešany. Jedná sa o 17á pozemok o šírke 30m. Elektrika, voda, plyna a kanalizácia sú pri ceste pred pozemkom. Pozemok je možné rozdeliť na dva 8,5á pozemky.

w13 Dolné Orešany rekreačný pozemok s výhľadom 17á

Ponúkame zaujímavý rekreačný pozemok vhodný pre budúcich vinárov, pestovateľov ovocia alebo iných ľudí túžiacich po aktívnom oddychu v záhrade vonku. Jedná sa o slnečný pozemok na južnom svahu Malých Karpát, o rozlohe cca 17á a šírke cca 15m. Pozemok je mimo obce a je prístupný spevnenou cestou. V prípade záujmu volajte 0905548835 Mgr. Spevák.

w05 Dolné Orešany chata na samote na 20á pozemku

Jedinečná, kompletne vybavená chata na samote v malebnej dolinke v Malých Karpatoch len 40km od Brartislavy. Ideálne miesto pre milovníkov pokoja, nádhernej prírody a maximálneho súkromia. Murovaná poschodová chata má novú strechu a je zateplená. V chate je na prízemí centrálny obývací priestor s krbom a masívnym jedálenským stolom , kuchyňa, kúpelňa zo sprchovacím kútom, WC a dve menšie miestnosti. Na poschodí v podkroví sa nachádza ešte jedna miestnosť s menšou lodžiou s ktorej je nádherný výhľad do doliny a na protiľahlý kopec.

w157 Dolné Orešany pozemok 17,5á

Ponúkame krásny, rovinatý stavebný pozemok v tichej časti obce Dolné Orešany.Jedná sa o 17,55á pozemok o šírke 30m. Elektrika, voda, plyna a kanalizácia sú pri ceste pred pozemkom. Pozemok je možné rozdeliť na dva 8,5á pozemky. V prípade záujmu volajte 0905548835 Mgr. Spevák.

W62 Dol.Orešany rek.pozemok 21á

Rekreačný pozemok na úbočí Malých Karpát v Dol. Orešanoch. Zalesnený, 21á pozemok v miernom svahu nad dedinou s pekným výhľadom na okolie s možnosťou postavenia malej chatky.Pôvodný pozemok bol sad a vinič v súčasnosti je zalesnený. Nad pozemkom sa týčia vrchy "Maruša a Slepý“, so zbytkami bývalého slovanského hradiska.

w50 Dolné Orešany 45á pozemok na aktívny oddych .

Pekný,45á pozemok s pekným výhľadom, romantické prostredie. Pod Malým Karpatami nad dedinkou Dolné Orešany ponúkame pekný rekreačný pozemok mierne s vahovitý, vysadený ovocnými stromami a horskými drevinami v blízkosti vodného prameňa, slnečný počas celého dňa, elektrickým vedením na pozemku. Pozemok nieje v územnom pláne určený na výstavbu rodinného domu alebo chaty. Pozemok je vhodný napríklad na chov včiel, ovečiek alebo pestovanie ovocia...
Odoberať RSS - Dolné Orešany