• English
  • Slovenčina

Doľany

Doľany je nádherná malokarpatská obec s dobrou občianskou vybavenosťou: materská škola, prvý stupeň základnej školy, pošta, športoviská, samoobslužná predajňa potravín. Obec má dobré autobusové spojenie, vzdialená len 16km od Trnavy a 39km od Btarislavy. Východiskový bod na cyklotúry a pešiu turistiku.

V prípade záujmu volajte 0905548835 Mgr. Spevák.

BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI!

PREČO PRÁVE S NAMI ???

1.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma.

2.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme.

3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy vrátane provízie realitnej kancelárie.
V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté nasledovné poplatky a náklady na vypracovanie nasledovných dokumentov:
-kúpna zmluva
-zmluva o budúcej zmluve
-nájomná zmluva
-návrh na vklad vlastníckeho práva
-základný poplatok za vklad do katastra kúpnych zmlúv
-poplatok za overenie podpisov na matrike

4.PREDÁVAJÚCIM PONÚKAME:
-zaradenie nehnuteľnosti do ponuky realitnej kancelárie - ZDARMA
-inzercia Vašej nehnuteľnosti na najsledovanejších internetových portáloch – ZDARMA
-obhliadky s klientmi - ZDARMA

5.CENA. Ak nájdete v ponuke inej realitnej kancelárie tú istú nehnuteľnosť za nižšiu cenu a ak nieje táto cena zavádzajúca, sme schopní túto cenu zabezpečiť.

6.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou.

7.HYPOTÉKA. V prípade potreby hypotekárneho úveru Vám vieme zabezpečiť poradenstvo profesionálneho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa a vybrať najlepšiu variantu financovania vhodnú pre Vás.

8.POISTENIE. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výhodné poistenie kupovanej nehnuteľnosti profesionálnym poisťovacím agentom.

w21 Doľany 2-iz. RD na 26á pozemku

Ponúkame na predaj 2-izbový rodinný dom so sedlovou strechou, čiastočne podpivničený, v pôvodnom stave zo 70-tych rokov. Dom má 2 izby do ulice, vstup do domu je z dvora cez verandu do kuchyne, izieb, špajze, kúpeľne a WC. Pôvodné drevené okná, v izbách sú na podlahe palubovky, v kuchyni, kúpeľni a chodbe sú liate betóny a liná. Dom je v užívania schopnom stave vhodný na chalupu. Veľký rovinatý pozemok o rozlohe cca 26á a šírke 16m s výhľadom na Malé Karpaty.

w60 Doľany - veľký, dvojgeneračný RD na 8,7á pozemku.

Ponúkame na predaj veľký, dvojgeneračný, rodinný dom s dvomi plnohodnotnými bytovými jednotkami na 8,5á pozemku. Na prízemí sa nachádza menšia prechodná miestnosť, veľká izba s možnosťou predelenia na dve menšie izby, kuchyňa, špajza, kúpelňa s vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC, chodba a vstupná chodbička. Na poschodí sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa, špajza, kúpelňa s vaňou a sprchovacím kútom, samostatné WC. Dom s 90-tych rokov má na podlahách liate betóny, pôvodné drevené okná, hliníkové vstupné dvere.
Odoberať RSS - Doľany