• English
  • Slovenčina

Dlhá

Dlhá vzhľadom na polohu je obec s možnosťou veľmi pokojného bývania. Občianska vybavenosť: materská škola, obecný úrad, predajňa potravín, autobusové spojenie smer Trnava, Modra, Pezinok, Bratislava.

REZERVOVANÉ ! ! w12 Vidiecky rodinný dom na 17á pozemku

Ponúkame na predaj 4-iz. RD so sedlovou strechou v radovej zástavbe s podbránou na peknom 17 árovom pozemku o šíre 14 m s prístupom na pozemok zozadu. Rodinný dom so 60-tych rokov vo fáze čiastočnej rekonštrukcie s novým automatickým kotlom na tuhé peletové palivo, nové radiátory, rozvody kúrenia v medi, s novou čističkou, nové vstupné bezpečnostné dvere, nová elektr. rozvodná skriňa. Pôvodné drevené okná, na podlahách palubovky, v chodbách a v kúpeľni dlažba.

w02 Dlhá 6-izbový, vidiecky dom na veľkol 41á pozemku

Ponúkame na predaj veľký, vidiecky, rodinný dom s podbránou na veľkom 41á pozemku v obci Dlhá. Jedná sa o zachovalí dom v pôvodnom stave s možným využitím dvojgeneračného bývania. Dom má 3 izby s oknami do ulice, 2x kuchyňu a ďalšie 3 izby s oknami do dvora. Dom má elektrickú, plynovú a vodovodnú prípojku. Odpad do žumpy. Pôvodné zachovalé drevené okná a dvere. V zadnej časti sa nachádzajú hospodárske miestnosti, dieľňa a garáž z montážnou jamou. Pozemok je rovinatý a z veľkej časti zatrávnený.

w25 Dlhá 5 -izbový vidiecky dom na 31á pozemku

Ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom na veľkom 31á pozemku v obci Dlhá. Jedná sa o dom v tvare L s podbránou, čiastočne podpivničený v pôvodnom stave vhodný na celkovú rekonštrukciu. V dvoch izbách s oknami do ulice je drevená podlaha inde betón. Kuchyňa a ďalšie izby s oknami do dvora. Drevené pôvodné okná a dvere. Dom je pripojený na elektrinu a verejný vodovod. Kúrenie je plynovými gamatkami momentálne odpojené. Veľký 31á pozemok je rovinatý a z časti neudržiavaný. Na pozemku sa nachádza studňa.
Odoberať RSS - Dlhá