• English
  • Slovenčina

Častá

Obec Častá má dobrú občiansku vybavenosť: základná škola, materská škola, nákupné centrum, pošta, stravovacie zariadenia, autobusové spojenie smer Bratislava, Pezinok, Modra, Trnava, Smolenice.

w20 Častá veľký 18á pozemok

Ponúkame na predaj veľký 24á stavebný pozemok o šírke cca 11m. Prístup asfaltovou cestou, elektrická prípojka pred pozemkom. Pozemok je rovinatý zatrávnený.

REZERVOVANÉ! w65- pozemok 6á Častá

Ponúkame na predaj 6á pozemok v Častej, zasadený v svahu s pekným výhľadom o rozmeroch cca 26x23m. Pozemok sa nachádza v ticjhej lokalite mimo hlavnej cesty blízko centra obce. Elektrina, voda, plyn na ceste pred pozemkom. Prístup asfaltovou cestou.

w26 Častá 8-iz. RD na 30á pozemku

Ponúka ne predaj veľký 8-izbový, rodinný dom na veľkom 30á pozemku, vhodný na dvojgeneračné bývanie alebo aj na podnikanie. V dome sa nachádzajú: 8x izba, 2x kuchyňa, 3x kúpelňa, sauna, 3x WC. Dom je podpivničený a je v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu: pôvodné drevené okná a dvere, pôvodné radiátory. Kúrenie je ústredné plynové s možnosťou kúrenia aj pevným palivom. Na poschodí sa nachádza krb. Odpad je napojený na žumpu (kanalizácia pred domom). V zadnej časi sú hospodárske priestory a stodola. Na svahovitom pozemku sú ovocné stromy a vinič.

w63 Častá 3-izb. RD na 8á pozemku

RD postavený v roku 1962 z tehly so sedlovou strechou s podbránou v pôvodnom neudržiavanom stave, dve izby s oknami do ulice, zadná izba s oknami do dvora, kuchyňa, kúpeľňa, WC, vstup cez podbránu do predsiene a odtiaľ do priestorov celého domu. V zadnej časti je komora a hospodárska časť domu. Dom je napojený na elektrinu a má vlastnú studňu. Verejný vodovod, kanalizácia a plyn sa nachádzajú v zelenom pásme pred domom. Pozemok o rozlohe 8á, je rovinatý, vhodný na pestovanie zeleniny a parkovú úpravu. V prípade záujmu volajte 0905548835 Mgr. Spevák. BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI!
Odoberať RSS - Častá