• English
  • Slovenčina

Budmerice

Budmerice sú obec s výbornou občianskou vybavenosťou: Základná škola s materskou školou, športoviská, nákupné stredisko, čerpacia stanica pohonných hmôt, stravovacie zariadenia, kultúrny dom, výborné autobusové spojenie smer Modra, Pezinok, Bratislava, Trnava. Možnosť kultúrneho a športového vyžitia: ochotnícke divadlo, vinárska tradícia, folklórna tradícia, bežecké a futbalové podujatia.

V prípade záujmu volajte 0905548835 Mgr. Spevák.

BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI!

PREČO PRÁVE S NAMI ???

1.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma.

2.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme.

3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy vrátane provízie realitnej kancelárie.
V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté nasledovné poplatky a náklady na vypracovanie nasledovných dokumentov:
-kúpna zmluva
-zmluva o budúcej zmluve
-nájomná zmluva
-návrh na vklad vlastníckeho práva
-základný poplatok za vklad do katastra kúpnych zmlúv
-poplatok za overenie podpisov na matrike

4.PREDÁVAJÚCIM PONÚKAME:
-zaradenie nehnuteľnosti do ponuky realitnej kancelárie - ZDARMA
-inzercia Vašej nehnuteľnosti na najsledovanejších internetových portáloch – ZDARMA
-obhliadky s klientmi - ZDARMA

5.CENA. Ak nájdete v ponuke inej realitnej kancelárie tú istú nehnuteľnosť za nižšiu cenu a ak nieje táto cena zavádzajúca, sme schopní túto cenu zabezpečiť.

6.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou.

7.HYPOTÉKA. V prípade potreby hypotekárneho úveru Vám vieme zabezpečiť poradenstvo profesionálneho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa a vybrať najlepšiu variantu financovania vhodnú pre Vás.

8.POISTENIE. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výhodné poistenie kupovanej nehnuteľnosti profesionálnym poisťovacím agentom.

w41 Budmerice dvojgeneračný RD na 8,5á pozemku

Ponúkame na predaj RD , ktorý po malých úpravách môžete využiť ako dvojgeneračný. Jedná sa o tehlovú stavbu so škridlovou strechou a s nedokončeným obytným priestorom v podkroví. Vstup do domu po je cez vstupnú chodbu do ľavého a pravého krídla domu. V ľavom krídle je jedna dvojizbová jednotka s WC bez kúpeľne pozostávajúca s obývačky s oknami do ulice a s dvomi izbami s oknami do dvora.
Odoberať RSS - Budmerice