• English
  • Slovenčina

w27 Šenkvice 5izb. RD novostavba na 8,2á pozemku

Cena:
242500,00EUR
Lokalita:
Typ:
Pozemok:
820 m2
Obytná plocha:
165 m2
Jedná sa o samostatne stojaci nízkoenergetický rodinný dom so sedlovou strechou, postavený z tehly, zateplený 10 cm nobasilom s obytnou plochou 185 m2. Dom bol skolaudovaný v roku 2013. Dom na pozemku je umiestnený tak, že do priestoru pred domom sa dá umiestniť garáž. Vstup do domu je z boku cez vstupnú chodbu s dreveným schodiskom na poschodie. V prízemnej časti domu je dominantná veľká obývačka s krbom a kuchyňou, prepojená presklenými dverami a oknom na terasu s pekným výhľadom  do záhrady. V miestnosti sú plávajúce podlahy, plastové okná a dvere, podlahové kúrenie, pekná provensálska kuchynská linka na mieru so všetkými spotrebičmi. Krb s prieduchmi slúži aj na vykurovanie ostatných častí domu. V prízemnej časti domu sa ďalej nachádza detská izba, kúpeľňa s WC, priestranný šatník a technická miestnosť so zásobníkom teplej úžitkovej vody a podlahového kúrenia a tepelné čerpadlo. Na poschodí sú 3 izby, kúpeľňa s WC, roldor, 2 izby s výhľadom do záhrady sú ukončené veľkou lodžiou. Pozemok o výmere 817 m2 je pod závlahou, je v prednej časti rovinatý, zatrávnený v parkovej úprave, vysadený okrasnými drevinami, v zadnej časti je terasovitý s malou pivničkou na víno a ovocie, vysadený ovocnými stromami a kríkmi.

Popis lokality

Šenkvice je obec s výbornou občianskou vybavenosťou: základná a materská škola, nákupné stredisko, stravovacie zariadenia, pošta, výborné vlakové spojenie do Bratislavy, Pezinka a Trnavy, napojenie na diaľnicu.
V prípade záujmu volajte 0905548835 Mgr. Spevák.

BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI!

PREČO PRÁVE S NAMI ???

1.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma.

2.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme.

3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy vrátane provízie realitnej kancelárie.
V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté nasledovné poplatky a náklady na vypracovanie nasledovných dokumentov:
-kúpna zmluva
-zmluva o budúcej zmluve
-nájomná zmluva
-návrh na vklad vlastníckeho práva
-základný poplatok za vklad do katastra kúpnych zmlúv
-poplatok za overenie podpisov na matrike

4.PREDÁVAJÚCIM PONÚKAME:
-zaradenie nehnuteľnosti do ponuky realitnej kancelárie - ZDARMA
-inzercia Vašej nehnuteľnosti na najsledovanejších internetových portáloch – ZDARMA
-obhliadky s klientmi - ZDARMA

5.CENA. Ak nájdete v ponuke inej realitnej kancelárie tú istú nehnuteľnosť za nižšiu cenu a ak nieje táto cena zavádzajúca, sme schopní túto cenu zabezpečiť.

6.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou.

7.HYPOTÉKA. V prípade potreby hypotekárneho úveru Vám vieme zabezpečiť poradenstvo profesionálneho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa a vybrať najlepšiu variantu financovania vhodnú pre Vás.

8.POISTENIE. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výhodné poistenie kupovanej nehnuteľnosti profesionálnym poisťovacím agentom.