w38 Cífer Veľká 5-izb. novostavba na 10á pozenku v tichej lokalite.

Price:
199000,00EUR
Locality:
Typ:
Area:
1000 m2
Living area:
235 m2
Built-up area:
182 m2
Ponúkame na predaj veľkú 5 – izbovú novostavbu na 10á pozemku v obci Cífer. Na prízemí sa nachádza veľká obývačka s krbom, kuchyňa s jedálenskou časťou, hosťovská izba, samostatné WC a kúpelňa. Na poschodí sa nachádzajú 3 izby + 3x šatník, veľká kúpelňa s vaňou a sprchovacím kútom,WC. V izbách sú plávajúce podlahy, kuchyňa kúpelne, chodby – dlažba. Drevené eurookná a dvere, interiérové dvere. Ústredné plynové kúrenie na prízemí podlahové v izbách plechové radiátory. Ohrev úžitkovej vody pripojené aj na solárne panely. Dom je vybavený bezpečnostným zariadením. Parkovanie vozidla pod prístreškom vedľa domu. Na dome treba dokončiť fasádu a oplotenie, inak je zabývaný a vhodný na okamžitá bývanie. Pozemok o rozlohe cca 10á je rovinatý a zatrávnený.

Locality description

Cífer je obec s výbornou občianskou vybavenosťou: základná a materská škola, nákupné stredisko, stravovacie zariadenia, pošta, výborné vlakové spojenie do Bratislavy, Pezinka a Trnavy.
V prípade záujmu volajte 0905548835 Mgr. Spevák.

BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI!

PREČO PRÁVE S NAMI ???

1.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma.

2.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme.

3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy vrátane provízie realitnej kancelárie.
V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté nasledovné poplatky a náklady na vypracovanie nasledovných dokumentov:
-kúpna zmluva
-zmluva o budúcej zmluve
-nájomná zmluva
-návrh na vklad vlastníckeho práva
-základný poplatok za vklad do katastra kúpnych zmlúv
-poplatok za overenie podpisov na matrike

4.PREDÁVAJÚCIM PONÚKAME:
-zaradenie nehnuteľnosti do ponuky realitnej kancelárie - ZDARMA
-inzercia Vašej nehnuteľnosti na najsledovanejších internetových portáloch – ZDARMA
-obhliadky s klientmi - ZDARMA

5.CENA. Ak nájdete v ponuke inej realitnej kancelárie tú istú nehnuteľnosť za nižšiu cenu a ak nieje táto cena zavádzajúca, sme schopní túto cenu zabezpečiť.

6.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou.

7.HYPOTÉKA. V prípade potreby hypotekárneho úveru Vám vieme zabezpečiť poradenstvo profesionálneho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa a vybrať najlepšiu variantu financovania vhodnú pre Vás.

8.POISTENIE. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výhodné poistenie kupovanej nehnuteľnosti profesionálnym poisťovacím agentom.