w33 Doľany - Vinohradnícky dom s veľkým 25 árovým vinohradom v Doľanoch .

Price:
160000,00EUR
Locality:
Typ:
Area:
3400 m2
Living area:
120 m2
Built-up area:
200 m2
Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom na veľkom, 34á pozemku. Celopodpivničený dom, 60-te roky, má dve izby do ulice, dve izby a kuchyňa s oknami do dvora. Ústredné kúrenie je napojené na plynový kotol aj kotol na pevné palivo. Plechové radiátory. Dom je napojený na elektrinu a verejný vodovod. V izbách sú drevené dlážky, nové plastové okná, pôvodné drevené dvere. V zadnej časti je hospodárska budova s garážovým státim a stodola. Pozemok je rovinatý o šírke cca 18m. V prdnej časti yatrávnený, v zadnej časti udržiavyný vinohrad. S pozemku je krásny výhľad na Malé Karpaty.

Locality description

Doľany je nádherná malokarpatská obec s dobrou občianskou vybavenosťou: materská škola, prvý stupeň základnej školy, pošta, športoviská, samoobslužná predajňa potravín. Obec má dobré autobusové spojenie, vzdialená len 16km od Trnavy a 39km od Btarislavy. Východiskový bod na cyklotúry a pešiu turistiku.

V prípade záujmu volajte 0905548835 Mgr. Spevák.

BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI!

PREČO PRÁVE S NAMI ???

1.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma.

2.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme.

3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy vrátane provízie realitnej kancelárie.
V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté nasledovné poplatky a náklady na vypracovanie nasledovných dokumentov:
-kúpna zmluva
-zmluva o budúcej zmluve
-nájomná zmluva
-návrh na vklad vlastníckeho práva
-základný poplatok za vklad do katastra kúpnych zmlúv
-poplatok za overenie podpisov na matrike

4.PREDÁVAJÚCIM PONÚKAME:
-zaradenie nehnuteľnosti do ponuky realitnej kancelárie - ZDARMA
-inzercia Vašej nehnuteľnosti na najsledovanejších internetových portáloch – ZDARMA
-obhliadky s klientmi - ZDARMA

5.CENA. Ak nájdete v ponuke inej realitnej kancelárie tú istú nehnuteľnosť za nižšiu cenu a ak nieje táto cena zavádzajúca, sme schopní túto cenu zabezpečiť.

6.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou.

7.HYPOTÉKA. V prípade potreby hypotekárneho úveru Vám vieme zabezpečiť poradenstvo profesionálneho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa a vybrať najlepšiu variantu financovania vhodnú pre Vás.

8.POISTENIE. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výhodné poistenie kupovanej nehnuteľnosti profesionálnym poisťovacím agentom.