w17 Doľany 2izb. chalupa na 16á pozemku

Price:
98000,00EUR
Locality:
Typ:
Area:
1590 m2
Living area:
65 m2
Built-up area:
130 m2
Pre milovníkov starej nepokazenej architektúry ponúkam chalupu v pôvodnom stave z hliny, kameňa, tehly postavenej v 20. rokoch 20. storočia. Dom má pôvodné trámové stropy, pôvodný priestor čiernej kuchyne, malú pivničku na víno a ovocie, komoru, maštaľ, na streche pekný vikier a štýlový komín. Na rovinatom pozemku o veľkosti 1590 m2 (14 x 113 m) je verejná voda, elektrina a plyn, studňa a stará drevená rekonštruovaná, plne funkčná stodola.

Locality description

Doľany je nádherná malokarpatská obec s dobrou občianskou vybavenosťou: materská škola, prvý stupeň základnej školy, pošta, športoviská, samoobslužná predajňa potravín. Obec má dobré autobusové spojenie, vzdialená len 16km od Trnavy a 39km od Btarislavy. Východiskový bod na cyklotúry a pešiu turistiku.

V prípade záujmu volajte 0905548835 Mgr. Spevák.

BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI!

PREČO PRÁVE S NAMI ???

1.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma.

2.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme.

3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy vrátane provízie realitnej kancelárie.
V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté nasledovné poplatky a náklady na vypracovanie nasledovných dokumentov:
-kúpna zmluva
-zmluva o budúcej zmluve
-nájomná zmluva
-návrh na vklad vlastníckeho práva
-základný poplatok za vklad do katastra kúpnych zmlúv
-poplatok za overenie podpisov na matrike

4.PREDÁVAJÚCIM PONÚKAME:
-zaradenie nehnuteľnosti do ponuky realitnej kancelárie - ZDARMA
-inzercia Vašej nehnuteľnosti na najsledovanejších internetových portáloch – ZDARMA
-obhliadky s klientmi - ZDARMA

5.CENA. Ak nájdete v ponuke inej realitnej kancelárie tú istú nehnuteľnosť za nižšiu cenu a ak nieje táto cena zavádzajúca, sme schopní túto cenu zabezpečiť.

6.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou.

7.HYPOTÉKA. V prípade potreby hypotekárneho úveru Vám vieme zabezpečiť poradenstvo profesionálneho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa a vybrať najlepšiu variantu financovania vhodnú pre Vás.

8.POISTENIE. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výhodné poistenie kupovanej nehnuteľnosti profesionálnym poisťovacím agentom.